HomeHuaKaitautokoNa roto i nga Kaihanga HoleROX5SJ39K
ROX5SJ39K Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
ROX5SJ39K
Mfr# ROX5SJ39K
Mfr. AMP Connectors/TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 39K OHM 5% 5W AXIAL
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te TE Connectivity Passive Product ROX5SJ39K
Ngā Rauemi 1.ROX5SJ39K.pdf
  2.ROX5SJ39K.pdf
  3.ROX5SJ39K.pdf
  4.ROX5SJ39K.pdf
  5.ROX5SJ39K.pdf
Karere
Tau Wae ROX5SJ39K
Kaihanga AMP Connectors/TE Connectivity
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 14783 pcs
Ngā Rauemi 1.ROX5SJ39K.pdf 2.ROX5SJ39K.pdf 3.ROX5SJ39K.pdf 4.ROX5SJ39K.pdf 5.ROX5SJ39K.pdf
Paerenga Ara ±5%
Pae Tae 0.315' Dia x 0.984' L (8.00mm x 25.00mm)
Raina Taara 2
Kua whakahokia te Taimana Nui 39 kOhms
Tae Tae ROX, Neohm
Hapa -55°C ~ 200°C
Tiaki ESD Axial
I teie nei - Cathode ±350ppm/°C
Ports Taura Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Momo Hoapā 5W