HomeHuaKaitautokoNa roto i nga Kaihanga HoleROX5SJ51K
ROX5SJ51K Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
ROX5SJ51K
Mfr# ROX5SJ51K
Mfr. AMP Connectors/TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 51K OHM 5% 5W AXIAL
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te TE Connectivity Passive Product ROX5SJ51K
Ngā Rauemi 1.ROX5SJ51K.pdf
  2.ROX5SJ51K.pdf
  3.ROX5SJ51K.pdf
  4.ROX5SJ51K.pdf
  5.ROX5SJ51K.pdf
Karere
Tau Wae ROX5SJ51K
Kaihanga AMP Connectors/TE Connectivity
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2593 pcs
Ngā Rauemi 1.ROX5SJ51K.pdf 2.ROX5SJ51K.pdf 3.ROX5SJ51K.pdf 4.ROX5SJ51K.pdf 5.ROX5SJ51K.pdf
Paerenga Ara ±5%
Pae Tae 0.315' Dia x 0.984' L (8.00mm x 25.00mm)
Raina Taara 2
Kua whakahokia te Taimana Nui 51 kOhms
Tae Tae ROX, Neohm
Hapa -55°C ~ 200°C
Tiaki ESD Axial
I teie nei - Cathode ±350ppm/°C
Ports Taura Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Momo Hoapā 5W