HomeHuaKaitautokoNa roto i nga Kaihanga HoleROX5SJ82K
ROX5SJ82K Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
ROX5SJ82K
Mfr# ROX5SJ82K
Mfr. AMP Connectors/TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 82K OHM 5% 5W AXIAL
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te TE Connectivity Passive Product ROX5SJ82K
Ngā Rauemi 1.ROX5SJ82K.pdf
  2.ROX5SJ82K.pdf
  3.ROX5SJ82K.pdf
  4.ROX5SJ82K.pdf
  5.ROX5SJ82K.pdf
Karere
Tau Wae ROX5SJ82K
Kaihanga AMP Connectors/TE Connectivity
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2933 pcs
Ngā Rauemi 1.ROX5SJ82K.pdf 2.ROX5SJ82K.pdf 3.ROX5SJ82K.pdf 4.ROX5SJ82K.pdf 5.ROX5SJ82K.pdf
Paerenga Ara ±5%
Pae Tae 0.315' Dia x 0.984' L (8.00mm x 25.00mm)
Raina Taara 2
Kua whakahokia te Taimana Nui 82 kOhms
Tae Tae ROX, Neohm
Hapa -55°C ~ 200°C
Tiaki ESD Axial
I teie nei - Cathode ±350ppm/°C
Ports Taura Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Momo Hoapā 5W