HomeHuaKaitautokoNa roto i nga Kaihanga HoleROX5SJ91K
ROX5SJ91K Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
ROX5SJ91K
Mfr# ROX5SJ91K
Mfr. AMP Connectors/TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 91K OHM 5% 5W AXIAL
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te TE Connectivity Passive Product ROX5SJ91K
Ngā Rauemi 1.ROX5SJ91K.pdf
  2.ROX5SJ91K.pdf
  3.ROX5SJ91K.pdf
  4.ROX5SJ91K.pdf
  5.ROX5SJ91K.pdf
  6.ROX5SJ91K.pdf
Karere
Tau Wae ROX5SJ91K
Kaihanga AMP Connectors/TE Connectivity
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5331 pcs
Paerenga Ara ±5%
Pae Tae 0.315" Dia x 0.984" L (8.00mm x 25.00mm)
Raina Taara 2
Kua whakahokia te Taimana Nui 91 kOhms
Tae Tae ROX, Neohm
Hapa -55°C ~ 200°C
Tiaki ESD Axial
I teie nei - Cathode ±350ppm/°C
Ports Taura Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Momo Hoapā 5W