HomeHuaKaitautokoNa roto i nga Kaihanga HoleROX5SJ120R
ROX5SJ120R Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
ROX5SJ120R
Mfr# ROX5SJ120R
Mfr. AMP Connectors/TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 120 OHM 5% 5W AXIAL
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te TE Connectivity Passive Product ROX5SJ120R
Ngā Rauemi 1.ROX5SJ120R.pdf
  2.ROX5SJ120R.pdf
Whakaahuatanga
  • I roto i te taonga:865 pcs
Karere
Tau Wae ROX5SJ120R
Kaihanga AMP Connectors/TE Connectivity
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 865 pcs
Ngā Rauemi 1.ROX5SJ120R.pdf 2.ROX5SJ120R.pdf
Paerenga Ara ±5%
Pae Tae 0.315' Dia x 0.984' L (8.00mm x 25.00mm)
Raina Taara 2
Kua whakahokia te Taimana Nui 120 Ohms
Tae Tae ROX, Neohm
Hapa -55°C ~ 200°C
Tiaki ESD Axial
I teie nei - Cathode ±350ppm/°C
Ports Taura Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Momo Hoapā 5W