HomeHuaNgā KaihautūTantalum CapacitorsT491D106M025ZT
T491D106M025ZT Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
T491D106M025ZT
Mfr# T491D106M025ZT
Mfr. KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10.0UF 25.0V
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te KEMET T491D106M025ZT
Ngā Rauemi T491D106M025ZT.pdf
Karere
Tau Wae T491D106M025ZT
Kaihanga KEMET
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi T491D106M025ZT.pdf
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 25V
Paerenga Ara ±20%
Aki - Momo D
Hangarau Surface Mount
Tae Kei roto Molded
Tae Tae Active
Taumata Whakaaro Moe (MSL) KEMET
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Pae Tae 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Te Tae Kaituku Taeke T491D106M025ZT-ND
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga 750
Tae Tae T491
Hapa -55°C ~ 125°C
10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm
Hōputu Raraunga 1 Ohm
Nama - Whakaaturanga (Momo) -
Ports Taura General Purpose
Whakaaetanga Whakaaetanga 10µF
Waehere Katoa 0.122" (3.10mm)
Kāri Tere 2000 Hrs @ 125°C