HomeHuaNgā KaihautūTantalum CapacitorsT491D106M025ZTAU007280
T491D106M025ZTAU007280 Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
T491D106M025ZTAU007280
Mfr# T491D106M025ZTAU007280
Mfr. KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10.0UF 25.0V
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te KEMET T491D106M025ZTAU007280
Ngā Rauemi T491D106M025ZTAU007280.pdf
Karere
Tau Wae T491D106M025ZTAU007280
Kaihanga KEMET
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 25V
Paerenga Ara ±20%
Aki - Momo D
Hangarau Surface Mount
Tae Kei roto Molded
RoHS Tūnga 51 Weeks
Tae Tae Active
Taumata Whakaaro Moe (MSL) KEMET
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Pae Tae 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Te Tae Kaituku Taeke T491D106M025ZTAU007280-ND
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga 2,800
Tae Tae T491
Hapa -55°C ~ 125°C
10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm
Hōputu Raraunga 1 Ohm
Nama - Whakaaturanga (Momo) -
Ports Taura General Purpose
Whakaaetanga Whakaaetanga 10µF
Waehere Katoa 0.122" (3.10mm)
Kāri Tere 2000 Hrs @ 125°C