HomeHuaNgā KaihautūTantalum CapacitorsT491D106M025ATAUTO
T491D106M025ATAUTO Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
T491D106M025ATAUTO
Mfr# T491D106M025ATAUTO
Mfr. KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 20% 25V 2917
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te KEMET T491D106M025ATAUTO
Ngā Rauemi 1.T491D106M025ATAUTO.pdf
  2.T491D106M025ATAUTO.pdf
  3.T491D106M025ATAUTO.pdf
Karere
Tau Wae T491D106M025ATAUTO
Kaihanga KEMET
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi 1.T491D106M025ATAUTO.pdf 2.T491D106M025ATAUTO.pdf 3.T491D106M025ATAUTO.pdf
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 25 V
Paerenga Ara ±20%
Pae Tae 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tae Tae T491
Hapa -55°C ~ 125°C
Hōputu Raraunga 1Ohm
Nama - Whakaaturanga (Momo) -
Ports Taura Automotive
Whakaaetanga Whakaaetanga 10 µF
Waehere Katoa 0.122" (3.10mm)
Kāri Tere 2000 Hrs @ 125°C