HomeHuaKaitautokoNa roto i nga Kaihanga HoleROX5SJ10R
ROX5SJ10R Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
ROX5SJ10R
Mfr# ROX5SJ10R
Mfr. AMP Connectors/TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 10 OHM 5% 5W AXIAL
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te TE Connectivity Passive Product ROX5SJ10R
Ngā Rauemi 1.ROX5SJ10R.pdf
  2.ROX5SJ10R.pdf
  3.ROX5SJ10R.pdf
  4.ROX5SJ10R.pdf
  5.ROX5SJ10R.pdf
Karere
Tau Wae ROX5SJ10R
Kaihanga AMP Connectors/TE Connectivity
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi 1.ROX5SJ10R.pdf 2.ROX5SJ10R.pdf 3.ROX5SJ10R.pdf 4.ROX5SJ10R.pdf 5.ROX5SJ10R.pdf
Paerenga Ara ±5%
Te kaha o te wera Metal Oxide Film
Ētahi Ingoa Active
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² Axial
Pae Tae 0.315" Dia x 0.984" L (8.00mm x 25.00mm)
Raina Taara 2
Kua whakahokia te Taimana Nui 10 Ohms
Tae Tae ROX, Neohm
Hapa -55°C ~ 200°C
Tiaki ESD Axial
I teie nei - Cathode ±350ppm/°C
Ports Taura Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Momo Hoapā 5W