HomeHuaNgā KaihautūTantalum CapacitorsT491D106M035AS
T491D106M035AS Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
T491D106M035AS
Mfr# T491D106M035AS
Mfr. KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 20% 35V 2917
RoHs Tūnga RoHS kore he ture
He maha atu nga korero He roa ake mo te KEMET T491D106M035AS
Ngā Rauemi 1.T491D106M035AS.pdf
  2.T491D106M035AS.pdf
  3.T491D106M035AS.pdf
Karere
Tau Wae T491D106M035AS
Kaihanga KEMET
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS kore he ture
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi 1.T491D106M035AS.pdf 2.T491D106M035AS.pdf 3.T491D106M035AS.pdf
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Paerenga Ara ±20%
Aki - Momo D
Hangarau Surface Mount
Tae Kei roto Molded
Ētahi Ingoa Obsolete
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Pae Tae 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tae Tae T491
Hapa -55°C ~ 125°C
Hōputu Raraunga 1Ohm
Nama - Whakaaturanga (Momo) -
Ports Taura General Purpose
Whakaaetanga Whakaaetanga 10 µF
Waehere Katoa 0.122" (3.10mm)