HomeHuaNgā KaihautūTantalum CapacitorsT491D106M035AH4160
T491D106M035AH4160 Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
T491D106M035AH4160
Mfr# T491D106M035AH4160
Mfr. KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 20% 35V 2917
RoHs Tūnga RoHS kore he ture
He maha atu nga korero He roa ake mo te KEMET T491D106M035AH4160
Ngā Rauemi 1.T491D106M035AH4160.pdf
  2.T491D106M035AH4160.pdf
Karere
Tau Wae T491D106M035AH4160
Kaihanga KEMET
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS kore he ture
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi 1.T491D106M035AH4160.pdf 2.T491D106M035AH4160.pdf
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Paerenga Ara ±20%
Pae Tae 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tae Tae T491
Hapa -55°C ~ 125°C
Hōputu Raraunga 1Ohm
Nama - Whakaaturanga (Momo) -
Ports Taura General Purpose
Whakaaetanga Whakaaetanga 10 µF
Waehere Katoa 0.122" (3.10mm)
Kāri Tere 2000 Hrs @ 125°C