HomeHuaKaitautokoNa roto i nga Kaihanga HoleROX500999MFNF5
ROX500999MFNF5 Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
ROX500999MFNF5
Mfr# ROX500999MFNF5
Mfr. Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 999M OHM 1% 16W AXIAL
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te Vishay Dale ROX500999MFNF5
Ngā Rauemi 1.ROX500999MFNF5.pdf
  2.ROX500999MFNF5.pdf
Karere
Tau Wae ROX500999MFNF5
Kaihanga Dale / Vishay
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi 1.ROX500999MFNF5.pdf 2.ROX500999MFNF5.pdf
Paerenga Ara ±1%
Pae Tae 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Raina Taara 2
Kua whakahokia te Taimana Nui 999 MOhms
Tae Tae ROX
Hapa -55°C ~ 230°C
Tiaki ESD Axial
I teie nei - Cathode ±200ppm/°C
Ports Taura Flame Proof, High Voltage, Safety
Momo Hoapā 16W