HomeHuaKaitautokoNa roto i nga Kaihanga HoleROX50080M0FHF5
ROX50080M0FHF5 Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
ROX50080M0FHF5
Mfr# ROX50080M0FHF5
Mfr. Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 80M OHM 1% 16W AXIAL
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te Vishay Dale ROX50080M0FHF5
Ngā Rauemi 1.ROX50080M0FHF5.pdf
  2.ROX50080M0FHF5.pdf
Karere
Tau Wae ROX50080M0FHF5
Kaihanga Dale / Vishay
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi 1.ROX50080M0FHF5.pdf 2.ROX50080M0FHF5.pdf
Paerenga Ara ±1%
Te kaha o te wera Metal Oxide Film
Ētahi Ingoa Obsolete
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² Axial
Pae Tae 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Raina Taara 2
Kua whakahokia te Taimana Nui 80 MOhms
Tae Tae ROX
Hapa -55°C ~ 230°C
Tiaki ESD Axial
I teie nei - Cathode ±50ppm/°C
Ports Taura Flame Proof, High Voltage, Safety
Momo Hoapā 16W