HomeHuaNgā KaihautūTantalum - Nga Kaihauturu PorohitaT540D477K004AH86107280
T540D477K004AH86107280 Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
T540D477K004AH86107280
Mfr# T540D477K004AH86107280
Mfr. KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
RoHs Tūnga RoHS kore he ture
He maha atu nga korero He roa ake mo te KEMET T540D477K004AH86107280
Ngā Rauemi 1.T540D477K004AH86107280.pdf
  2.T540D477K004AH86107280.pdf
Karere
Tau Wae T540D477K004AH86107280
Kaihanga KEMET
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS kore he ture
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi 1.T540D477K004AH86107280.pdf 2.T540D477K004AH86107280.pdf
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 4 V
Paerenga Ara ±10%
Pae Tae 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
Tae Tae KO-CAP® T540
Hapa -55°C ~ 125°C
Hōputu Raraunga 40mOhm @ 100kHz
Nama - Whakaaturanga (Momo) -
Ports Taura High Reliability
Whakaaetanga Whakaaetanga 470 µF
Waehere Katoa 0.122' (3.10mm)
Kāri Tere 2000 Hrs @ 125°C