HomeHuaNgā KaihautūTantalum CapacitorsT491D106M025AH
T491D106M025AH Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
T491D106M025AH
Mfr# T491D106M025AH
Mfr. KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 20% 25V 2917
RoHs Tūnga RoHS kore he ture
He maha atu nga korero He roa ake mo te KEMET T491D106M025AH
Ngā Rauemi 1.T491D106M025AH.pdf
  2.T491D106M025AH.pdf
  3.T491D106M025AH.pdf
Karere
Tau Wae T491D106M025AH
Kaihanga KEMET
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS kore he ture
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi 1.T491D106M025AH.pdf 2.T491D106M025AH.pdf 3.T491D106M025AH.pdf
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 25 V
Paerenga Ara ±20%
Pae Tae 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
Tae Tae T491
Hapa -55°C ~ 125°C
Hōputu Raraunga 1Ohm
Nama - Whakaaturanga (Momo) -
Ports Taura General Purpose
Whakaaetanga Whakaaetanga 10 µF
Waehere Katoa 0.122' (3.10mm)
Kāri Tere 2000 Hrs @ 125°C