HomeHuaNgā KaihautūTantalum CapacitorsT491D106K035ZT7280Z001
T491D106K035ZT7280Z001 Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
T491D106K035ZT7280Z001
Mfr# T491D106K035ZT7280Z001
Mfr. KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10.0UF 35.0V
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te KEMET T491D106K035ZT7280Z001
Ngā Rauemi
Karere
Tau Wae T491D106K035ZT7280Z001
Kaihanga KEMET
Ngā Rauemi
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 35V
Paerenga Ara ±10%
Tae Kei roto Molded
RoHS Tūnga 51 Weeks
Tae Tae Active
Taumata Whakaaro Moe (MSL) KEMET
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Pae Tae 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Te Tae Kaituku Taeke T491D106K035ZT7280Z001-ND
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga 2,800
Tae Tae T491
Hapa -55°C ~ 125°C
10µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm
Hōputu Raraunga 1 Ohm
Nama - Whakaaturanga (Momo) -
Ports Taura General Purpose
Whakaaetanga Whakaaetanga 10µF
Waehere Katoa 0.122" (3.10mm)
Kāri Tere 2000 Hrs @ 125°C