HomeHuaNgā KaihautūTantalum CapacitorsT491D106K035AT72807634
T491D106K035AT72807634 Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
T491D106K035AT72807634
Mfr# T491D106K035AT72807634
Mfr. KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te KEMET T491D106K035AT72807634
Ngā Rauemi 1.T491D106K035AT72807634.pdf
  2.T491D106K035AT72807634.pdf
Karere
Tau Wae T491D106K035AT72807634
Kaihanga KEMET
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi 1.T491D106K035AT72807634.pdf 2.T491D106K035AT72807634.pdf
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Paerenga Ara ±10%
Pae Tae 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tae Tae T491
Hapa -55°C ~ 125°C
Hōputu Raraunga 1Ohm
Nama - Whakaaturanga (Momo) -
Ports Taura General Purpose
Whakaaetanga Whakaaetanga 10 µF
Waehere Katoa 0.122" (3.10mm)
Kāri Tere 2000 Hrs @ 125°C