HomeHuaNgā KaihautūAluminium Kaiwhakahaere ElectrolyticB43501A3107M62
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
B43501A3107M62
Mfr# B43501A3107M62
Mfr. EPCOS (TDK)
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te EPCOS - TDK Electronics B43501A3107M62
Ngā Rauemi 1.B43501A3107M62.pdf
  2.B43501A3107M62.pdf
Karere
Tau Wae B43501A3107M62
Kaihanga EPCOS (TDK)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi 1.B43501A3107M62.pdf 2.B43501A3107M62.pdf
Ngaohihi - Tawehenga Whakaputa (Typ) @ Te tawhiti -
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 385 V
Paerenga Ara ±20%
Hangarau Through Hole
Whakaoho Whakawhiti 790 mA @ 100 Hz
Ētahi Ingoa Active
Tau o Taumata General Purpose
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Pae Tae 0.866' Dia (22.00mm)
Tae Tae B43501
Hapa -40°C ~ 85°C
Whakaoti Panui Whakaoti 1.06 Ohms
Rahinga Puka / Alpha Polar
Hōputu Raraunga 660mOhm @ 100Hz
Nama - Whakaaturanga (Momo) 0.394' (10.00mm)
Whakaaetanga Whakaaetanga 100 µF
Waehere Katoa 1.260' (32.00mm)
Kāri Tere 10000 Hrs @ 85°C