M74LCX16240DTR2G Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
M74LCX16240DTR2G
Mfr# M74LCX16240DTR2G
Mfr. AMI Semiconductor/onsemi
Whakaahuatanga IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te onsemi M74LCX16240DTR2G
Ngā Rauemi 1.M74LCX16240DTR2G.pdf
  2.M74LCX16240DTR2G.pdf
  3.M74LCX16240DTR2G.pdf
  4.M74LCX16240DTR2G.pdf
  5.M74LCX16240DTR2G.pdf
  6.M74LCX16240DTR2G.pdf
Karere
Tau Wae M74LCX16240DTR2G
Kaihanga AMI Semiconductor/onsemi
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Putanga - Mahi 2 Buffer, Inverting
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 24mA, 24mA
Hangarau Surface Mount
Tuhinga Rawa -
Whakamahia te Rohe 4
Waitohu Whakaputa 2V ~ 3.6V
Ētahi Ingoa Active
Te maha o nga SCR, Diodes 3-State
Tau o nga Pūtau 4
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 48-TFSOP (0.240', 6.10mm Width)
Tae Tae 74LCX
Hapa -40°C ~ 85°C (TA)