HomeHuaOptoelectronicsFiber Optics - Modules WhakawhitiwhitiFTLX3871MCC25
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua

FTLX3871MCC25

Mfr# FTLX3871MCC25
Mfr. Finisar Corporation
Whakaahuatanga TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He maha atu nga korero He roa ake mo te Finisar Corporation FTLX3871MCC25
Ngā Rauemi FTLX3871MCC25.pdf

Whakaahuatanga

Ka taea e matou te toha atu ki te FTLX3871MCC25, te whakamahi i te puka tono tono ki te tono FTLX3871MCC25 pirce me te wa arahi. Ko te MFGChips he tohatoha waahanga hiko ngaio. Ki te 7+ Miriona nga raina raarangi o nga waahanga hiko e waatea ana ki te tuku i te wa poto, neke atu i te 250 mano nga waahanga o nga waahanga hiko i roto i nga taonga mo te tuku tonu, ma te mea ano ko nga nama FTLX3871MCC25 .Ko te utu me te wa arahi mo te FTLX3871MCC25 i runga i te rahinga hiahiatia, whai waahi me te waahi wahanga .Whakaatohia matou i tenei ra ka whakawhiwhia mai e to maatau kaihoko ki a koe te utu me te tuku utu i runga i te Wahanga # FTLX3871MCC25 .Whakaari ki te mahi tahi me koe ki te whakahoahoa whanaungatanga mo te wa roa.
Me whakaoti nga mara e hiahiatia ana me to korero whakapiki.Klik "RFQ" ka whakapiri atu maatau ki a koe ma te imeera. Ranei, Email ranei: info@MFGChips.com.
  • I roto i te taonga:2088 pcs
  • I Te Whakatau:0 pcs
  • Iti noa:1 pcs
  • Maha:1 pcs
  • Factory Lead-Time::Call

Whakamahia te Puka i raro nei hei tuku i te Tono mo te Tohu

Utu Target(USD)
*Maha
*Wahi No
*Ī-mēra
*Ingoa Whakapā
*Waea
*Kamupene
Karere
Tau Wae FTLX3871MCC25
Kaihanga Finisar Corporation
Whakaahuatanga TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2088 pcs
Ngā Rauemi FTLX3871MCC25.pdf
Waimotu 1557nm
Tuhinga o mua 3.3V
Raupapa -
Ētahi Ingoa 1145192
Momo Tae Pluggable, SFP+
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 11.3Gbps 1557nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP+
Raraunga Raraunga 11.3Gbps
Momo Hononga LC Duplex
Nga tono Ethernet

News News